- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

14 Şubat Sevgililer Günü Çiçekleri Ada Flowers’dan!

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » 14 Şubat Sevgililer Günü Çiçekleri Ada Flowers’dan!

Sevgililerin, nişanlıların, eşlerin sürprizlere yapacağı ve yine sürprizler beklediği 14 Şubat Sevgililer Günü‘ne yaklaşık 3 hafta kaldı. Tatlı bir telaş olarak nitelendirebileceğimiz bu özel günün sürprizini Sarıyerliler Ada Events & Flowers’da hazırlatacak.

Sarıyer‘in en gözde çiçekleri arasında yer alan Ferahevler Mahallesi’nde Kaymakamlık’a çok yakın mesafede bulunan Ada Events & Flowers müşterilerine birbirinde gösterişli çiçek demetleri, çeşitleri ve buketleriyle sürprizler hazırlamasında yardımcı oluyor. Özellikle erkek bireylerin kız arkadaşlarına, eşlerine unutulmaz ve sürpriz bir hediye verebilecekleri alternatifleri sunan Ada Events & Flowers, yüzlerce yerli çeşit ve ülkemizde nadir bulunan ithal çiçek çeşitleriyle sizlere bu konuda ciddi anlamda yardımcı oluyor.

Ekvator Gülü

Hollanda gülünden özel saksısında bonsai orkideye, lale çeşitlerinden ekvator gülüne kadar yüzlerce çeşit çiçeklerle Sevgililer Günü’ne özel sürprizinizi Ada Events & Flowers’da hazırlatabilirsiniz. Halk Bankası ve Yapı Kredi Bankasının hemen yanında bulunan Ada Events & Flowers müşterilerine daima en iyi ve en özeli sunuyor.

Çalışanların güler yüzü ve tecrübesiyle memnuniyet garantisi altında eşinize unutulmaz bir sevgililer günü hediyesi hazırlatabilir ve bu özel günde sevgiliye hediye ile onu mutlu edebilirsiniz.

Size tavsiyemiz eşinizin sevdiği çiçekleri kendisinden fark ettirmeden öğrenmeniz ya da yakın arkadaşlarından öğrenmenizdir. Böyle olduğu zaman çiçek hediyenizi daha kararlı ve huzurlu bir şekilde hazırlatabilirsiniz. Aksi halde tüm çiçekleri beğeneceksiniz ve “şu mu olsun bu mu olsun, şu daha güzel yok yok bu daha süper” gibi kafa karışıklığı yaşayacaksınız. Eğer eşinizin sevdiği ve beğendiği çiçekler konusunda bilginiz varsa zaten bunları düşünmeye gerek bile yok 🙂

Ada Events & Flowers’in sitemizdeki sayfası: Ada Events & Flowers

ada-events-flowers

Etiketler: ada flowers, ada çiçekçi, etiler, sarıyer, ferahevler, yeniköy, tarabya, 14 şubat hediyesi, sevgililer günü hediyesi, sevgiliye hediye, çiçek sepeti, çiçek buketi, hediye çiçek, çiçek siparişi, sarıyer çiçekçilik, lüks çiçekçi, ithal çiçek satan çiçekçi, nerede, tel no, telefon

22 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz