- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Elektrik Kesintisine Dikkat!

Ana Sayfa » Haberler » Elektrik Kesintisine Dikkat!

İlçemizin Ayazağa, Maslak, Poligon, İstinye, Emirgan, Baltalimanı,Reşitpaşa ve Pınar Mahallesi mahallelerinde BEDAŞ tarafından planlı elektrik kesintisi yapılacaktır. İlgili mahalle sakinlerinin kesinti saatlerine dikkat ederek önlem almalarını tavsiye ederiz.

İşte ilçemizin Ayazağa, Maslak, Poligon, İstinye, Emirgan, Baltalimanı,Reşitpaşa ve Pınar Mahallesi mahallelerinde bu hafta içerisinde yapılacak olan kesinti:

17 ARALIK 2016 CUMARTESİ

– AYAZAĞA Mh., MASLAK Mh., POLİGON Mh., İSTİNYE Mh., EMİRGAN Mh., BALTALİMANI Mh., PINAR Mh., REŞİTPAŞA Mh., (SARIYER İlçesi) ve civarında08:00 – 12:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması nedeniyle elektrik verilemeyecektir.

Etiketler: ayazağada elektrik kesintisi, maslakta elektrik arızası, poligon mahallesi elektrikler neden kesildi, pınar mahallesinde elektrikler ne zaman gelecek, reşitpaşa mahallesi, İstinye Elektrik kesintisi, Emirgan’da elektrikler ne zaman gelecek, nerede, adres, bedaş, elektrikler ne zaman gelir, kaç saat kesik kalacak, ne arızası var, bedaş tel no, bedaşın telefon numarası kaç, elektrik müşteri hizmetleri, clk elektrik dağıtım, cumartesi günü, saat kaçta gelir

16 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz