- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 715 Firma, 144 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktor Listesi

Ana Sayfa » Haberler » Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi Doktor Listesi

Yaklaşık 2 yıl önce Cumhuriyet Mahallesi’nde hizmete açılan Sarıyer’in ilk ve tek Devlet Diş Hastanesi olan Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi‘nin diş hekimlerinin güncel listesini sizlerle paylaşmak istedik.

26 Mayıs 2015 tarihinde resmi olarak hizmete açılan ve 1 Ocak 2016 tarihinden itibaren Okmeydanı Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi’nden ayrılıp tam bağımsız olarak hizmet vermeye başlayan Sarıyer Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi ile ilgili sitemizde sizleri bilgilendirmeye çalışıyoruz. Tarafımıza gelen sorular ve talepler ile ilgili gerekli bilgilendirmeleri sağlamaktayız.

Bu yazımızda ise Sarıyer Diş Hastanesi‘nin son ve güncel doktor kadrosunu sizlerle paylaşmak istiyoruz. Unutmadan eklemek isteriz, Merkezi Hekim Randevu Sistemi (MHRS) ile hastalar istedikleri doktoru seçerek randevularını internet (https://www.mhrs.gov.tr/Vatandas/) ya da telefon (182) üzerinden oluşturabilmektedirler.

İşte güncel doktor listesi;

Dr. Dt. OYA ALBAYRAK TAŞ
Dr. Dt. BURCU SAYDAM
Dr. Dt. BARANSEL ÖZMUMCU
Dr. Dt. E.YEŞİM ERDEM EREM
Dr. Dt. ÖZGÜR DELİCAN
Dr. Dt. HALİL İBRAHİM KISA
Dt. AYŞE HANDAN ÇIDAM
Dt. ASLI GİRAY
Dt. BURCU ÖZLEM AKDİN
Dt. CENGİZ BENER
Dt. DAMLA ÇARDAK
Dt. DEVRİM BİRİKEN SİPAHİ
Dt. EDA GÜL
Dt. ESİN KUTAR
Dt. ELİF BAHAR SAKARYA
Dt. ELİF YILMAZ
Dt. EMİNE SÜREYYA ÇULCU
Dt. GÜL ORAL AKIN
Dt. GÜLDEN TÜRKER
Dt. FATMA SERPİL ÖZGÜRDAL
Dt. FİKRET ÇIDAM
Dt. FİGEN ÖZGÜR KAYSER
Dt. FERAH ULU
Dt. HANDE ÖZKAN
Dt. HÜSEYİN HALLAÇ
Dt. KÜBRA ÖNDER
Dt. MERVE AYTEKİN
Dt. MERVE ERDEM
Dt. MERVE YELKEN
Dt. MURAT AKDİN
Dt. NURİNİSA KARAGÜL
Dt. SERÇİN ALTINKAYNAK
Dt. SAYAT ALTIKATOĞLU
Dt. SEDA GÜDEK
Dt. SEVGİ BUDANCAMANAK ÜNSAL
Dt. SEMİHA GÜREL
Dt. ŞAFAK KANTEKİN
Dt. ÖZKAN BÜYÜK
Dt. YILDIZ BUDAK KORKMAZ
Dt. ZEYNEP NAZLI MUTLU
Dt. VEFA EREM
Dt. KAZIM KILIÇ
Dt. MELTEM GÜNEYSU
Dt. MEHMET GÜMÜŞTEKİN
Dt. ŞERİFE KARAARSLAN

Etiket: sarıyer diş hastanesi, sarıyerdeki diş hastanesi nerede, sarıyer diş hastanesine nasıl gidilir, sigorta geçiyor mu, acil bölümü var mı, doktor isimleri ve listesi, hangi doktor iyi, sarıyer diş merkezi nerede, hacıosmandan yürüyerek gidilir mi, ssk geçer mi, sgk geçiyor mu, bağkur, özel mi, devlet diş hastanesi var mı, nasıl randevu alınır, sarıyer diş hastanesi randevu

02 Eylül 2017 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Remziye Altuntaş
17 Ocak 2018 - 10:24

Dt Emine Süreyya Çulcu hanima muayene oldum bugün ama kendisi disimde çürük oldugu halde dişlerde bir Problem yok dedi rontgen istedigi halde doğru duzgün sonucuna bakmadı bile israrim üzerine röntgene tekrar göz ucuyla baktı ve a evet çürük varmış dolgu yapalim isterseniz deyip 15 gun sonrası için randevu verdi ben zaten 20 gündür ağrılı bi şekilde bekliyorum neden bugün yapıyorsunuz dediğimde bugün yoğunum yapamam dedi kendi yogunluklarina göre hasta sağlığını hiçe sayan doktorlariniz için gereken uyarıyı yapmanız arz ederim.

Ayşe BAYRAK
28 Nisan 2018 - 17:43

Cerrah merve soyadını bilmiyorum.ama 27nisan günü beni bağırtan düzgün uyuşturucu vuramvuramayan acımı küçümseyen merve den bahsediyorum. Hanım diyemiycem bana bu tramvayı yaşatan hanım olmamalı. O gün stresli bır gun olduğu için benim dış doktorlarına olan güvenini sarstı.bir doktor ağlayan ve acıdıgini soyleyen hastasına bağırma abartıyorsun diye bağırır mi hangi doktor hakkı hangi stres sana bunları söyletti. Ben hıçkıra hickira o koltukta ağlarken ayaklarimla çırpınırken seni boyle bırakırım tehdidini sana savurtan neydi. Ben asla işkence görmem dedim sağolsun medenice işkence uyguladı bana.ve yine yanına kar kaldı. Hastaneye gidenleri uyarıyorum oraya girerken gülen ben hıçkırıklara boğulmuş bi halde elleri ayakları tutmaz yani zor yürüyerek çıktım.tek bır doktor görevide gelip (kübra hanım haric)ne oldu demedi .yani sizi biri boğazlarsa dahi kimse gelmiyo dikkat edin .en azından merveye.diger merve ler zan altında kalmamak için bu şahsi acık etsinler.

Osman Bülbül
11 Temmuz 2018 - 21:48

Dt Kübra Önder hocamıza öncelikle eşim ve kendi adıma çok teşekkür ediyoruz. Hiç Tereddüt etmeden gidebileceğiniz diş doktorudur. Benim ön dişim 6 aydan beri ağrıyordu ve çekilme olasılığı çok yüksekti ve hocamızın sayesinde dişimi hiç ağrısız bir şekilde kanal tedavisi ile tedavi etti. Şu an hiç ağrım yok. Eşiminde dolgu tedavilerini başarılı bir şekilde yaptı. Özel hastanelere gidip boş yere bir ton para harcamaya gerek yok. İşini layıkı ile en güzel şekilde yapıyor. İstanbulda önerebileceğim en iyi diş doktorlarında birisidir.

Havva Özer
18 Ağustos 2019 - 20:29

Dt Emine Süreyya Çulcu hanıma muayene oldum . Bizi günlerce hastanede gezdirdi. Bağırarak hitapları oldu. Dişimde iğne plduğunu bile bile söylemedi elimizde belgeler var. Bana bidaha muayeneye gelme diye bağırarak odadan çıkartmıştı. Tc.Sağlık Bakanlığının gereğini yapması dileğiyle arz ederim.