- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Sarıyer Elektrik Arızası

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » Sarıyer Elektrik Arızası

Her yerde olduğu gibi ilçemiz Sarıyer‘de de arada çeşitli kaynakların neden olduğu elektrik arızaları yani diğer bir deyişle kesintileri yaşanmaktadır. Elektriğin kesildiği anda tabiri caizse hayatın durduğunu da söyleyebiliriz. Işığımız, beyaz eşyalarımız, televizyonumuz, bilgisayarımız, internetimiz ve diğer elektriğe mahkum cihazlar elektrik kesildiği anda anlamını yitiriyor. Sanki hayatımızın o anı karanlık geçiyor. Hatta sanki değil eğer vakit akşam vakitleri ise gerçekten de mum ışığında bir zaman geçiriyoruz elektrik gelene kadar.

Elektrik arızası için yapılacak çok da bir şey yok aslında. Boğaziçi Elektrik Dağıtım A.Ş. yani BEDAŞ  ekiplerine anında bildirim gidiyordur diye düşünüyorum. Ama yine de garantiye alalım derseniz telefonlarınızdan 186 numaralı hattı arayarak kesintiyi bildirebilirsiniz. Paragrafın başında da belirttiğim gibi yapacak pek bişey yok, yapmamız gereken Sariyer.web.tr adresine girerek elektrik kesintisiyle ilgili kısma tıklayarak Sarıyer’in hangi mahalle ve caddelerinde ne kadar süreyle elektrik kesintisi olduğunu görebilirsiniz.

Sarıyer.web.tr adresine girerek Sarıyer elektrik arızası ile ilgili inceleyebileceğiniz sayfada bölgenizdeki elektrik arızasının nedenini, hangi bölgeleri etkilediğini ve arızanın tahmini giderilme süresini görebilirsiniz. Sitemizin üst kısmında bulunan logosunun hemen altındaki sayfalar kısmında “Elektrik Arıza” sekmesine tıklayarak ilgili alana ulaşabilirsiniz. Tahmini olarak verilen süreler genel olarak isabetli oluyor demek yanlış olmaz. Hatta verilen tahmini süreden bazen daha önce bitirdikleri de oluyor. Arızanın sebebine bağlı olarak hızla müdahale eden BEDAŞ ekipleri kimi zaman uzun kimi zamansa kısa sürede arızayı çözebiliyor, halkı elektriğe kavuşturuyor.

Elektrik arızasının ne zaman geleceğini görmeniz aslında sizler için oldukça avantajlı bir durumdur. Yarıda kalan işiniz olabilir, başlamayı düşündüğünüz ama elektrik arızasından dolayı başlayamadığınız bir iş olabilir, bunları elektriğin geleceği ana göre planlayabilir, arada kalan elektriksiz geçireceğiniz vakti de en verimli şekilde değerlendirebilirsiniz.

Sarıyer.web.tr olarak ziyaretçilerimize firma rehberi olmanın yanı sıra elektrik arızası, su kesintisi, nöbetçi eczaneler, önemli telefonlar gibi çeşitli ek hizmetleri de sunuyoruz.

Sarıyer.web.tr kurulduğu ilk günden itibaren datasındaki firma sayılarını arttırarak ve Sarıyer’linin hayatını kolaylaştıracak çeişitli hizmetleri ziyaretçilere sunan ve buna paralel olarak ziyaretçi sayısını arttıran Sarıyer’in ve Sarıyer’linin en değerli, yanı başında bulunması gereken web hizmet servisi olmaya devam ediyor ve edecektir de.

 

Gelen aramalar: sarıyerde elektrik kesintisi, sarıyerde elektrikler ne zaman gelir, sarıyer elektrik arıza, elektrik arıza telefon numarası kaçtı, bedaş tel no, bedaş sarıyer arıza, bedaş kesinti sayfası, elektriklerin gelme saati nerede yazıyor, yeniköyde elektrik kesintisi, ferahevler elektrik arıza, tarabya, bağlar mevkii, kireçburnu, istinye, poligon, pınar mahallesi, istinye park, istinye dereiçi, darüşşafaka, maslak, ayazağa, ayazağa köyü, oto sanayi, itü, ytü, plazalar, derbent, çamlıtepe mahallesi, rumeli hisarüstü, baltalimanı, reşitpaşa, boyacıköy, emirgan, armutlu, küçük armutlu, tarabyaüstü, cumhuriyet mahallesi, hacıosman, ömürtepe, büyükdere, çayırbaşı, kozdere, ptt evleri, bahçeköy, belgrad ormanı, merkez, merkez mahallesi, rumeli kavağı, rumeli feneri, garipçe, zekeriyaköy, uskumruköy, kilyos, demirciköy, kumköy, acarlar, maden mahallesi, uyum sitesi, şifa suyu, saat kaç gibi geri gelir, iletişim bilgileri, mail adresi, şikayet, ne zaman gelcek, haber, bilgi, duyuru, telefon numarası kaç,

 

11 Eylül 2015 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Andrew
22 Aralık 2016 - 05:35

Arızanın tespitinden sonra tahmini onarım suresi arıza cagrı merkezine bildirilmelidir. Fakat asıl onemli olan arıza bildirimlerinin tek merkezden alınması bence. Aslında bu merkez bildirilip de ilgilenilmeyen arızaları sikayet merkezi yapılmalıdır. Yani, her aboneye kendi arızasına muhatap olacak birimin telefon numarası abonelikle birlikte verilmelidir.