- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Sarıyer Su Siparişi Verilebilecek Firmalar ve Telefon Numaraları

Ana Sayfa » Yaşam & Sağlık » Sarıyer Su Siparişi Verilebilecek Firmalar ve Telefon Numaraları

İçişleri Bakanlığı’nın açıkladığı kararla İstanbul ve 30 kentte 10-12 Nisan 2020 tarihleri arasında 2 günlük sokağa çıkma yasağı ilan edildi. Sokağa çıkma yasağının ilan edildiği gece insanlar fırınlara, marketlere, tekel bayiilerine akın ederek sosyal mesafe ve hijyen kurallarını hiçe saydılar. Gerçekleşen bu yanlış hareket başta sağlıkçılar olmak üzere herkes tarafından büyük tepki topladı.

Bakanlığın kararına göre; kimsenin mağdur olmaması için belli başlı meslek grupları görevlerine devam edebiliyor. Fırınlar evlere kadar araçla ekmek getiriyor, kargolar siparişlerinizi getiriyor ve su firmaları su siparişlerinizi sizlere ulaştırabiliyorlar.

Bu süreçte her şeyden önce aklı selim davranmalı, kuralları çiğnememeliyiz. Devletimiz hiç bir zaman bizi mağdur etmedi, bundan sonra da kimse aç da susuz da kalmaz. Hele ki 2 günlük uygulanan yasakta kimse zarar görmez. Haftalardır uyulan, dikkat edilen izolasyon ve hijyen kurallarını bir gecede çiğnemek bizlere yakışmadı. Bundan sonraki süreçte benzer bir yasağın gelmesi durumunda herkesi sabırlı, anlayışlı ve kurallara uygun hareket etmeye davet ediyoruz.

Bu yazımızda evden çıkmadan bizlere su getirebilecek olan Sarıyer‘de bulunan su firmalarını ve telefon numaralarını sizlerle paylaşıyoruz.

Abant: 444 07 43

Buzdağı: 444 54 34

Damla: 444 55 66

Elmacık: 444 42 62

Erikli: 444 02 22

Hamidiye: 444 19 02

Hayat: 444 07 44

Lacivert Su: 0850 200 20 25

Nestle: 444 08 44

Pınar: 444 99 00

Saka: 444 72 52

Sırma: 0850 222 90 90

Vakıf Taşdelen: 444 25 15

Bu firmalara ek olarak Android ve Ios işletim sistemli telefonlarınıza “Bisu” uygulamasını kurarak, uygulamada bulunan markalardan su siparişinizi tek tuşla verebilirsiniz. Ayrıca yine aynı platformlar üzerinde bulunan “Getir”, “Yemeksepeti Banabi” ve “İste Gelsin” uygulamaları da su siparişlerinizi evlerinize kadar getiriyor.

Etiketler: ayazağa su siparişi, baltalimanı su siparişi, sarıyer su siparişi, büyüktepe su siparişi, derbent su siparişi, çayırbaşı su siparişi, cumhuriyet mahallesi su siparişi, tarabya üstü su siparişi, darüşşafaka su siparişi, demirci mahallesi su siparişi, emirgan su siparişi, fsm mahallesi su siparişi, armutlu su siparişi, damacana su, ferahevler su siparişi, garipçe su siparişi, gümüşdere su siparişi, huzur mahallesi su siparişi, istinye su siparişi, kazım karabekir mah su siparişi, kemer su siparişi, kireçburnu su siparişi, kısırkaya su siparişi, kilyos kumköy su siparişi, kocataş su siparişi, maden mahallesi su siparişi, maslak su siparişi, bahçeköy su siparişi, pınar mahallesisu siparişi, istinye park su siparişi, sarıyer poligon su siparişi, ptt evleri su siparişi, reşitpaşa su siparişi, rumelikavağı su siparişi, tarabya su siparişi, uskumruköy su siparişi, sarıyer yeni mahalle su siparişi, yeniköy su siparişi, zekeriyaköy su siparişi, tel no, telefon numarası, sipariş hattı, su getiren firmalar, en ucuz su, sarıyer en ucuz su hangisi, hangi damacana su daha iyi

 

12 Nisan 2020 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz