- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

“Sarıyer Vestelleniyor” Ferahevler Vestel Açıldı!

Ana Sayfa » Haberler » Firmalardan Haberler » “Sarıyer Vestelleniyor” Ferahevler Vestel Açıldı!

vestel-ferahevler

“Türkiye Vestelleniyor” sloganıyla ve #gururlayerli hashtag’i ile milli elektronik ve beyaz eşya üreticilerinden Vestel Ferahevler Mahallesi’nde açıldı. Sarıyer ilçemizde ayrıca Vestel İstinye Park de bulunuyor.

Milli beyaz eşya ve elektronik ev ürünleri üreten Vestel ilçemiz Sarıyer’de şubelerini artırıyor. Buzdolabından bulaşık makinesine, fırından çamaşır makinesine, televizyondan tablete, uydu alıcısından telefona kadar onlarca çeşit küçük ve büyük ev eşyalarının lider üreticilerinden Vestel Ferahevler Mahallesi Adnan Kahveci Caddesi No:6 adresinde açıldı.

Firma açılışa özel tüm ürünlerde %10 indirim yapacağını duyurdu. Açılışlarda karşılaşabileceğimiz bu indirimler ihtiyacı olanlar için aslında değerlendirilebilecek bir orandır. Beyaz eşya almayı düşünenler Ferahevler Vestel‘i ziyaret edebilirler.

“Vestel Ferahevler” firma iletişim sayfası: http://www.sariyer.web.tr/vestel-ferahevler.html

“Vestel İstinye Park” firma iletişim sayfası: http://www.sariyer.web.tr/vestel-istinye-park.html

National Geographic Mega Fabrikalar Belgeseli’ne konu olan ilk Türk fabrikası Vestel City. Avrupa’nın tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri. 15 bin kişilik bu küçük şehir, yerli üretimin gururuyla, sizler için gece gündüz çalışıyor.

SON 5 YILDA 350 ÖDÜL!

Vestelli hayal etmeyi sever, o hayali gerçekleştirmek için gece gündüz çalışır. Aldığımız yüzlerce uluslararası tasarım ödülü, satış sonrası hizmetler ödülleri bu hayallerimizin bir sonucu. Son 5 yılda 350 ödül, dile kolay. Ama bizim için en büyük ödül, tutkuyla tasarladığımız ürünlerin, sunduğumuz hizmetlerin sizin hayatınıza kattığı fayda.

YERLİ REKORTMEN TEKNOLOJİLER

8 Ar-Ge merkezi, 1000 kişilik Ar- Ge çalışanı, yılda 170 milyondan fazla Ar-Ge yatırımı.. Hepsi bizim mühendislerimiz tarafından bu topraklarda tasarlanan ve geliştirilen akıllı telefonlar, 4K televizyonlar, rekor seviyede tasarruf sağlayan teknolojiler ve daha fazlası.. Sadece hayatınızı kolaylaştırmak için değil, geleceğe değer katmak için.

YERLİ ÜRETİMİN GÜCÜ

Vestel City’de 1 günde 76.000 ürün sıfırdan üretilip dağıtıma hazır hale getiriliyor.

30 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz