- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Şok Market Bağlar Mevkii

Adres : Yeniköy Mah. Bağlar Cad. No:93 Sarıyer/İstanbul

Telefon : (0506) 518 00 99

E-Posta : -

KALİTE ANLAYIŞI

ŞOK Marketler Ticaret A.Ş’de Şok kalite çemberi, reyonlarda satışa sunulan ürünlerin satın almadan müşteri tarafından tüketilene kadar geçen tüm aşamalarda, müşteri memnuniyetine ve ürün güvenliğine odaklanarak hareket edilmesini amaçlamaktadır.

ŞOK MARKETLER Ticaret A.Ş. ‘nin “Şok kalite çemberi” sürdürebilir kalite anlayışı içinde Avrupa Birliği’nin RAPEX (Hızlı Alarm Sistemi), izlenebilirlik, şeffaflık, risk analizi, sürekli araştırma ve bilimsel işbirliği ve tüketicinin bilinçlendirilmesi gibi entegre bir “Kalite ve Ürün Güvenliği yaklaşımı “ üzerine kurulmuştur.

Kalite ve Ürün güvenliği sistemindeki gıda ürünleri “ Tarladan Sofraya” , gıda dışı ürünleri ise risk yönetimi ve izlenebilirliğe dayalı Ürün Güvenliği” prensibine dayalı olarak kontrol edilmektedir.

Sürekli eğitimlerle artan çalışan bilinci sayesinde, Türkiye’nin her noktasındaki mağazalarımızda hizmet standardizasyonumuz sağlanırken, yüksek kaliteli ürünler, düşük fiyat avantajı ile siz müşterilerimize sunulmaktadır.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

SELİN
14 Ocak 2015 - 10:46

Ben bağlarda oturuyorum ve sok markete her geldiğimde marketiniz buz gibi lütfen yetkili kişiler biran öne buna bir çözüm bulur musunuz. Sok markete bu denli hareket yakışmıyor bir klima alamıyor musunuz lütfen orada çalışanlara da yazık.

Günay
26 Ağustos 2015 - 16:50

Bağlar mevkii şok personeline ilgi ve güler yüzünden dolayı tesekkur ederiz

serap karsavran
26 Ağustos 2015 - 16:51

Baglar mevkii sok market calisanlarina ilgi ve alakalari icin cok tesekkur ederim.cok guler yuzlu ve samimi calisanlar keske gittigim her markette boyle ilgi ve alaka gorsek, gerci ben sok marketten sonra hic bir markete gitmiyorum.

İlgili Terimler :