- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Vestel Ferahevler

Adres : Ferahevler Mah. Adnan Kahveci Cad. No:& Sarıyer/İstanbul

Telefon : (0212) 299 00 13-14

E-Posta : vestelferahevler@derindtm.com

“Türkiye Vestelleniyor” sloganıyla ve #gururlayerli hashtag’i ile milli elektronik ve beyaz eşya üreticilerinden Vestel Ferahevler Mahallesi’nde açıldı. Sarıyer ilçemizde ayrıca Vestel İstinye Park de bulunuyor.

National Geographic Mega Fabrikalar Belgeseli’ne konu olan ilk Türk fabrikası Vestel City. Avrupa’nın tek lokasyonda üretim yapan en büyük endüstri komplekslerinden biri. 15 bin kişilik bu küçük şehir, yerli üretimin gururuyla, sizler için gece gündüz çalışıyor.

SON 5 YILDA 350 ÖDÜL!

Vestelli hayal etmeyi sever, o hayali gerçekleştirmek için gece gündüz çalışır. Aldığımız yüzlerce uluslararası tasarım ödülü, satış sonrası hizmetler ödülleri bu hayallerimizin bir sonucu. Son 5 yılda 350 ödül, dile kolay. Ama bizim için en büyük ödül, tutkuyla tasarladığımız ürünlerin, sunduğumuz hizmetlerin sizin hayatınıza kattığı fayda.

YERLİ REKORTMEN TEKNOLOJİLER

8 Ar-Ge merkezi, 1000 kişilik Ar- Ge çalışanı, yılda 170 milyondan fazla Ar-Ge yatırımı.. Hepsi bizim mühendislerimiz tarafından bu topraklarda tasarlanan ve geliştirilen akıllı telefonlar, 4K televizyonlar, rekor seviyede tasarruf sağlayan teknolojiler ve daha fazlası.. Sadece hayatınızı kolaylaştırmak için değil, geleceğe değer katmak için.

YERLİ ÜRETİMİN GÜCÜ

Vestel City’de 1 günde 76.000 ürün sıfırdan üretilip dağıtıma hazır hale getiriliyor.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz