- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Aygaz Yeniköy (Başel Ticaret)

Adres : Yeniköy Mah. Nuri Paşa Cad. No:124 Sarıyer/İstanbul

Telefon : (0212) 299 01 54

E-Posta : -

Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG ürünlerini sunan Aygaz, her gün 100 binin üzerinde eve girmekte ve 1 milyona yakın araç Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır.

Faaliyet Alanı 1961 yılında kurulan Aygaz, LPG’nin üretimi, temini, stoklanması, dolumu ve LPG’li cihaz üretimi ile satışını kapsayan tüm süreçleri gerçekleştiren Türkiye’de tek LPG şirketidir. LPG sektöründe faaliyet gösteren halka açık ilk şirket olan Aygaz, 81 ilde 3.800’e yakın tüpgaz bayi ve otogaz istasyonuyla hizmet vermektedir.Tüketiciler tarafından en çok tercih edilen LPG ürünlerini sunan Aygaz, her gün 100 binin üzerinde eve girmekte ve 1 milyona yakın araç Aygaz Otogaz ile yolculuk yapmaktadır. LPG TeminAvrupa’nın en büyük LPG ithalatçısı olan Aygaz, yüksek temin miktarı ve kaynak çeşitliliği ile, güçlü lojistik altyapısının verdiği imkanları kullanarak transit satışlar da gerçekleştirmektedir. Dolum Aygaz’ın uluslararası standartlara uygun, en modern teknolojiyle işletilen beş deniz terminali, 11 dolum tesisi ve 8 dağıtım merkezinin yanı sıra tüp, tank, valf ve dedantörleri ile LPG cihazları üreten bir tesisi vardır. Toplam 170 bin m3 ile Türkiye’nin en büyük LPG depolama kapasitesine sahip olan Aygaz’ın, güçlü teknolojik altyapı ve donanıma sahip tesislerinde depolanan LPG, tüplere otomatik olarak doldurulmakta ve güvenlik testlerinin ardından dağıtıma hazır hale gelmektedir.

Her Aygaz tüpü “birebir sızdırmazlık contası değişimi”, “Aşırı Dolum ve Gaz Kaçağı”, “Eksik Dolum” kontrollerinden geçirildikten sonra tam dolum ve kalite güvencesini gösteren “Tüp Bilgi Kartı” ve “Hologram Kapak” ile mühürlenerek tüketiciye ulaştırılmaktadır. Aygaz tesisleri, ISO 9001 Kalite, ISO 14001 Çevre ve OHSAS 18001 İş Sağlığı-Güvenliği belgelerinin yanı sıra AB ülkelerinde serbest dolaşım iznini belgeleyen CE ve PI markalama sertifikalarına sahiptir.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :