- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Bahçeköy’de Su Kesintisi!

Ana Sayfa » Haberler » Bahçeköy’de Su Kesintisi!

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi(İSKİ)’den gelen bilgiye göre Bahçeköy Yeni Mahalle’de yaklaşık 4 saatlik su kesintisi olacak. Bahçeköy Yeni Mahalle’yi etkileyen “150 mm çaplı şebeke hattı arızası” nedeniyle bu sabah saat 09:15 sıralarında kesilen suların bugün öğleden sonra saat 13:00 sıralarında gelmesi öngörülüyor.

Son günlerde özellikle Ferahevler ve Yeniköy Mahallelerini etkileyen su kesintileri bu defa da Bahçeköy‘ü etkiledi. Bahçeköy Yeni Mahalley’yi etkileyen su kesintisi arızasının kesinti saatinden itibaren yaklaşık 3 saat 45 dakika sonra yani saat 13:00’da çözülerek, mahalle sakinlerinin sularına kavuşması öngörülüyor. Tabii bildiğiniz ve yaşadığınız üzere öngörülen bu saat kimi zamanlar arızanın giderilememesinden dolayı ileri saate kayabiliyor.

Arıza Kesinti
İlçe : SARIYER
Etkilenen Mahalleler : BAHÇEKÖY YENİ MAH
Açıklama : 150 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI
Başlama Tarihi : 2.1.2017 – 09:15
Bitiş Tarihi : Çalışmanın tahmini olarak 02.01.2017 tarihinde saat 13:00:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

Mahalle sakinlerine duyurulur.

Etiket: sarıyer su kesintisi, bahçeköy su kesintisi, bahçeköy yeni mahalle su kesintisi, sular ne zaman gelecek, sular neden kesildi sarıyer iski tel no, arıza kaydı, arıza bildirim, facebook, iski su arızası, 2 ocak 2017 pazartesi, saat kaçta gelir, bahçeköyde sular niçin kesildi, arıza ne zaman giderilecek, arıza kaydı nasıl oluşturulur, internet, telefon, numara, tel no, bahçeköy iski

02 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz