- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Çamlıtepe(Derbent) ve Darüşşafaka Riskli Alan İlan Edildi!

Ana Sayfa » Haberler » Çamlıtepe(Derbent) ve Darüşşafaka Riskli Alan İlan Edildi!

İlçemizin Derbent olarak da bilinen Çamlıtepe Mahallesi ile Darüşşafaka Mahallesi Bakanlar Kurulu kararıyla riskli bölge ilan edildi!

İstanbul’un Sarıyer ve Antalya’nın Kepez ilçelerine bağlı bir kaç mahallenin sınırları içinde bulunan bazı bölgeler, Bakanlar Kurulu kararıyla riskli bölge ilan edildi. Bakanlar Kurulu’nun riskli bölge kararı Resmi Gazete’de de yayınlandı.

Buna karara göre, İstanbul’un Sarıyer ilçesine bağlı Çamlıtepe (Derbent) ve Darüşşafaka mahalleleri ile Antalya’nın Kepez ilçesine bağlı Gülveren Mahallesi sınırları içinde kalan bazı alanlar, 6306 sayılı Afet Riski Altındaki Alanların Dönüştürülmesi Hakkında Kanun’a göre riskli alan ilan edildi.

Bu bölgelerle ilgili nasıl bir düzenleme ya da değişim olacağı merak konusu.

Yeni ve güncel haberler geldiğinde sitemizden takip edebilirsiniz.

Etiket: derbent, çamlıtepe mahallesi, darüşşafaka mahallesi imarı, kentsel dönüşüm, olacak mı, oluyor mu, son durum, meclis, karar, yıkılacak mı, tapu verilecek mi, derbente, ne zaman, kaç para, metrekaresi ne kadar, yerinde dönüşüm olacak mı, tapusuz yerlere para ya da daire verilecek mi, gecekondular ne olacak, karar çıktı mı, sarıyer derbent mahallesi, son haberler, sarıyer haberleri, yıkım, inşaat

03 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz