- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Cumhurbaşkanı Erdoğan Referandum Sonuçlarını Sarıyer’de Değerlendirdi!

Ana Sayfa » Haberler » Cumhurbaşkanı Erdoğan Referandum Sonuçlarını Sarıyer’de Değerlendirdi!

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan 2017 Anayasa Değişikliği Referandum sonucunu ilk olarak Sarıyer’de bulunan Tarabya Huber Köşkü’nde değerlendirdi.

‘Evet’ cephesinin en önemli ismi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan Tarabya Huber Köşkü’nde referandum sonuçlarını değerlendirdi. Kendisini bekleyen binlerce vatandaşa seslenen Erdoğan referandum sonuçları ile mutluluğunu ve teşekkürlerini dile getirdi. Oy kullanan Türkiye Cumhuriyeti vatandaşlarına, Başbakan Binali Yıldırım’a, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’ye, BBP Genel Başkanı Mustafa Destici’ye ve özellikle Güneydoğu seçmenlerinde etkisi olan Hüda Par’a teşekkürlerini iletti.

Seçimlerden sonra halka ilk olarak ne istediğini soran Erdoğan halktan “idam” yanıtını alınca; “Sayın Yıldırım ve Sayın Bahçeli idama sıcak bakıyor ve onaylıyor. Sayın Kılıçdaroğlu da onay vereceğini belirtti ancak onu ilerleyen zamanlarda göreceğiz. Gerekirse idam için de halk oylaması yapacağız.” dedi.

Dün saat 16:00 sularında Sarıyer Meydan’da yaptığı Referandum Mitingi’ni hatırlatan Erdoğan; “Dünkü kalabalık umut vericiydi. Ben dünkü kalabalığı işaret fişeğine benzettim. Sarıyer’de daha çok yapacak iş var.” dedi.

Huber Köşkü’ndeki kutlamaya katılanlara Cumhurbaşkanı Erdoğan, eşi Emine Erdoğan ve Enerji Bakanı Berat Albayrak tarafından satranç hediye edildi.

Anahtar kelimeler: cumhurbaşkanı recep tayyip erdoğan, sarıyer, tarabya huber köşkü kutlamaları, 16 nisan 2017, onaltı nisan ikibinonyedi pazar günü, anayasa değişikliği referandumu, erdoğan sarıyerde ne dedi, idam gelecek mi, tarabya görüntüleri, video, fotoğraflar, referandum evet kararı, yüzde kaç evet çıktı

16 Nisan 2017 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz