- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde Su Kesintisi!

Ana Sayfa » Haberler » Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde Su Kesintisi!

İstanbul Su ve Kanalizasyon İdaresi(İSKİ)’den gelen bilgiye göre Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’nde yaklaşık 4 saatlik su kesintisi olacak. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ni etkileyen “100 mm çaplı şebeke hattı arızası” nedeniyle bu sabah saat 10:01 sıralarında kesilen suların bugün öğleden sonra saat 14:00 sıralarında gelmesi öngörülüyor.

Son günlerde özellikle Ferahevler ve Yeniköy Mahallelerini etkileyen su kesintileri bu defa da Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ni etkiledi. Fatih Sultan Mehmet Mahallesi’ni etkileyen su kesintisi arızasının kesinti saatinden itibaren yaklaşık 4 saat sonra yani saat 14:00’da çözülerek, mahalle sakinlerinin sularına kavuşması öngörülüyor. Tabii bildiğiniz ve yaşadığınız üzere öngörülen bu saat kimi zamanlar arızanın giderilememesinden dolayı ileri saate kayabiliyor.

Arıza Kesinti
İlçe : SARIYER
Etkilenen Mahalleler : FATİH SULTAN MEHMET MAH
Açıklama : 100 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI
Başlama Tarihi : 16.1.2017 – 10:01
Bitiş Tarihi : Çalışmanın tahmini olarak 16.01.2017 tarihinde saat 14:00:00 civarı bitirilmesi öngörülmektedir.

Mahalle sakinlerine duyurulur.

Etiket: sarıyer su kesintisi, fatih sultan mehmet mahallesi su kesintisi, fatih sultan mehmet mahallesi su arızası, sular ne zaman gelecek, sular neden kesildi sarıyer iski tel no, arıza kaydı, arıza bildirim, facebook, iski su arızası, 2 ocak 2017 pazartesi, saat kaçta gelir, fatih sultan mehmet mahallesinde sular niçin kesildi, arıza ne zaman giderilecek, arıza kaydı nasıl oluşturulur, internet, telefon, numara, tel no, fatih sultan mehmet mahallesi, iski, pazartesi günü, öğleden önce, sonra, armutlu su kesintisi

16 Ocak 2017 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz