- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

İstanbul’da Toplu Ulaşım 22 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!

Ana Sayfa » Haberler » İstanbul’da Toplu Ulaşım 22 Temmuz’a Kadar Ücretsiz!

Ülkemizde yaşanan darbe girişimi sonrasında İstanbul ve Ankara gibi büyük şehirlerde toplu taşımaların bir süreliğine ücretsiz olduğu duyurulmuştu. İstanbul’da 20 Temmuz Çarşamba günü saat 23:59’a kadar ücretsiz olan toplu ulaşımın 22 Temmuz Cuma günü saat 23:59’a kadar uzatıldığı açıklandı.

İstanbullular Twitter ve Facebook gibi sosyal ağlarda aradığı sorunun cevabını buldu; “İstanbul’da toplu taşıma bugün son mu, İETT ne zamana kadar ücretsiz, metrolar hangi güne kadar ücretsiz, İstanbul’da ücretsiz toplu ulaşım Çarşamba gününe kadar mı ücretsiz, Ücretsiz toplu ulaşım tarihi uzatıldı mı?” gibi soruların cevabı İETT’den gelen açıklama ile yanıtlanmış oldu.

İETT’nin sitesinde yer alan açıklamada şu bilgilere yer verildi:

“İstanbul’da toplu ulaşım araçları İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yapılan oylama sonrası alınan kararla 22 Temmuz’a kadar ücretsiz hizmet verecek.

Darbe girişimi günü başlatılan ücretsiz toplu ulaşım uygulaması uzatıldı. İstanbul Büyükşehir Belediye Meclisi’nde yapılan oylama sonrası alınan kararla ücretsiz toplu ulaşım, 22 Temmuz Cuma günü saat 23.59’a kadar sürecek.”

20 Temmuz 2016 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz