- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Kireçburnu Fırını

Adres : Kireçburnu Mah. Haydar Aliyev Cad. No:48 Sarıyer/İstanbul

Telefon : (0212) 262 10 59

E-Posta : info@kirecburnufirini.com

1957’den beri aynı tutkuyla….
Kireçburnu Fırını İstanbul’un Kireçburnu semtinde köklü geçmişi olan bir aile işletmesidir. Bostancı ailesinin 1930 larda Çamlıhemşin ve Rusya’da başlayan serüveni 1957’ de İstanbul’un Kireçburnu semtini durak edindi. Kireçburnu konumu itibari ile Marmara Denizi’nin Karadeniz’e açılış kapısına bakar. Kurabiye ve çöreklerin kokusu yıllardır deniz kokusu ile iç içe geçmiştir. Yarım asır önce başlayan bu güzel hamurun kokusu her sene daha da yoğunlaşmaya ve güzelleşmeye devam ediyor.
Kireçburnu Fırını’nın en büyük mirası insana ve doğaya saygıdır. İnsanlar kaliteli yemeğe ve kaliteli bir çevrede yaşamaya layıktır.
Son 60 yılda dünya çok değişti fakat bizim hamur yapış şeklimiz hala aynı. Kireçburnu Fırını’nda yapılan her ürün el emeğidir. Senelerdir yaptığımız gibi malzemelerimizi el ile tartar, hamurumuzun kıvamını kontrol eder, kurabiyelerimizi kokusu tam ayarında olana kadar pişiririz.
Malzemelerimizi en doğal ve kaliteli olanlarından seçeriz. Unumuzu ve diğer malzemelerimizi en doğal ve kaliteli üretim yapan değirmen ve üreticilerden alırız. Doğal ürünler varken asla katkı maddeleri ve tatlandırıcılar kullanmayız.
Detaylar bizim için önemlidir. Her kurabiyenin tadı, kokusu ve görünüşünün cazibesini koruması için elimizden geleni yaparız. Yapılan her ürün damaklara ulaşana kadar her aşamada kontrol edilir.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz