- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Kireçburnu’da Elektrik Kesintisi! (30 Aralık 2016 Cuma)

Ana Sayfa » Haberler » Kireçburnu’da Elektrik Kesintisi! (30 Aralık 2016 Cuma)

Boğaziçi Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi(BEDAŞ) tarafından Kireçburnu Mahallesi’nde planlı elektrik kesintisi olacaktır. Kireçburnu Mahallesi’nde bir kaç sokak ve siteyi etkileyecek olan elektrik kesintisinden dolayı mahalle sakinlerinin kesinti saatlerine dikkat ederek önlem almalarını tavsiye ederiz.

İşte Kireçburnu Mahallesi’nde bu hafta içerisinde yapılacak olan kesinti:

30 ARALIK 2016 CUMA

– KİREÇBURNU Mh., ADA. Sk., PROF.DR AYKUT BARKA Cd., ALPARSLAN Sk., AKGÜL Sk., ÜLKER Sk., DUYGU Sk., MEHMET EFENDİ ÇIKMAZI Sk., SÜMBÜL Sk., AKPINAR Sk., AKDENİZ Sk., (SARIYER İlçesi) ve civarında 09:00-13:00 saatleri arasında Yatırım Programı Çalışması süresince İş Sağlığı ve Güvenliği’ni de gözeterek elektrik kesintisi yapılacaktır.(4542-4509)
sariyer-elektrik-kesintisi-ariza

Etiketler: kireçburnu elektrik arızası, kireçburnu elektrik kesintisi, elektrikler ne zaman gelcek, kireçburnu mahallesinde elektrik neden kesildi, niye gitti, sarıyer kireçburnu, saat kaçta gelecek, sokak, sokağında, sokakta, cuma günü, öğleden önce, öğleden sonra, adres, ne zaman açılacak, bedaş sitesi, açıklama, duyuru, gidecek mi, kireçburnunda elektrikler gelecek mi

28 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz