- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Sarıyer Spor Yeniden “Bahri Kaya” Dedi!

Ana Sayfa » Haberler » Sarıyer Spor Yeniden “Bahri Kaya” Dedi!

Sarıyer Spor geçtiğimiz günlerde yollarını ayırdığı Taner Taşkın’ın ardından koltuğu doldurmak üzere harekete geçmişti. Gün içerisinde Sarıyer Spor Kulübü’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklama ile boşalan koltuğu 2014-2015 yılında da Sarıyer Spor’un antrenörlüğünü üstlenen Bahri Kaya ile doldurduğunu belirtti.

Başarılı kariyeri ile dikkat çeken eski Fenerbahçe’li futbolcu Bahri Kaya 2. ligden 1. lige takım çıkaran hocalar arasında da ilk sıralarda yer alıyor. Ağrı, Diyarbakır ve Sarıyer takımları ile play off başarısı gösteren Kaya; Zeytinburnuspor, Diyarbakır ve Adanaspor takımları ile de şampiyonluk yaşayarak Süper Lig’e çıkardı.

Sarıyer Spor Kulübü’’nün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada; “Profesyonel futbol takımımız teknik sorumlusu olarak Bahri Kaya ile anlaşma sağlanmıştır. Yapılan sözleşme 2016-2017 sezonu sonuna kadardır. Bahri Hoca’ya yeniden hoşgeldin diyor, başarılı bir sezon geçirmesini temenni ediyoruz” denildi.

Sariyer.web.tr ailesi olarak Sarıyerimizi Süper Lig’de görme hasretimizi belirterek, takımımıza ve hocamıza başarılar diliyoruz.

Etiketler: bahri kaya kimdir, sarıyer spor kulübünün yeni hocası, yeni antrenör, teknik direktör, sarıyerspor, bahri hoca, kaç yaşında, kariyeri, geçmişi, futbol, eski hocasının adı, sarıyer hangi ligde, sarıyer spor hangi ligde, kaçıncı ligde, kaçıncı sırada

 

23 Aralık 2016 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz