- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Sariyer.web.tr ‘ye ücretsiz ilan ekleyin!

Ana Sayfa » Haberler » Sariyer.web.tr ‘ye ücretsiz ilan ekleyin!

Sariyer.web.tr’de ilan vermek artık mümkün, üstelik ücretsiz!

Yeni sunduğumuz üyelik hizmetiyle sitemize üye olabilir, Sarıyerlilerin yaşam portalı olan www.sariyer.web.tr ‘ye ilanlarınızı ücretsiz ekleyebilirsiniz!

Sitemizdeki bir takım uygulamalardan faydalanabilmeniz için üyelik sistemini aktif hale getirdik. Peki nedir bu üyelik sistemi? İşte cevabı..

Üyelik sistemi ile çok kısa bir zamanda ve basit bir şekilde, mail adresinizle birlikte kendinize özgü  bir kullanıcı ismi belirleyerek Sariyer.web.tr’ye üye olabilirsiniz. Sitemize üye olduktan sonra ticaretini yaptığınız ya da kullanmadığınız sıfır veya ikinci el ürünlerinizin ilanlarını ekleyebilir ve Sarıyerliler arasında alışveriş sağlayabilirsiniz.

Alışverişi satıcıyla alıcı arasında ilçemizde ortak noktada buluşarak gerçekleştirebilirsiniz. Böylelikle satıcı kullanmadığı ürünleri nakde çevirirken alıcı ihtiyacı olan ürüne uygun fiyatla sahip olacak. Ayrıca diğer bir bakış açısı ile özellikle ithalatı yapılan ürünlerin alışverişinde cari açığa etki oluşturmayarak milli sermayeye de katkıd sağlanmış olacaktır.

Üye olanlar firmalarını Sarıyer Firma Rehberi‘ne kaydedebilir. Firma rehberine kayıtta normal firma ekleme ücretsiz, gold firma ekleme ise ücretlidir. İkisinin farkı ise gold üyeliğin bir çok farklı ve cezbedici özelliklere sahip olmasıdır.

Ayrıca üye olanlar siteye haber de ekleyebilir. Paylaşılan haberler uygun bulunduğu takdirde sitede yayına açılacaktır.

Sariyer.web.tr’ye nasıl üye olabilirim?

Sitemize üye olmak için anasayfada bulunan sol alanda “ÜYE OL” sekmesine tıkladığınızda açılan sayfada sizden “Kullanıcı adı” ve “E-posta” bilgisi istenecek. Buraya bilgileri doğru girerek “Kayıt ol” a tıklayın. Eğer çarpı işareti çıkarak hata belirtiliyorsa e-posta adresinizi doğru yazdığınızdan emin olun. Eğer e-posta adresinizde bir sorun görünmüyorsa belirlediğiniz kullanıcı adını sizden önce farklı bir üyemiz almış olabilir. Farklı kullanıcı adı denemeniz gerekmektedir. Kayıt olduğunuzda açılan sayfada “Kayıt tamamlandı. Lütfen e-posta kutunuzu kontrol edin.” bildirimiyle karşılaşacaksınız. Hemen alt taraftaki formdaki ilk boşluğa kullanıcı adı ya da e-postanızı, ikinci boşluğa ise mail adresinize gelen parolanızı yazmanız gerekmektedir. Giriş yaptığınızda sol yukarıdan ev simgesine tıklayarak anasayfaya yönlenerek, anasayfadaki içerik ekle sekmesine tıklamanız gerekmektedir. Buradan da ister ilan ekleyebilir isterseniz de firmanızı rehbere normal, gold olarak kayıt edebilirsiniz.

07 Ekim 2018 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz