- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Sarıyer’de silahlı çatışma!

Ana Sayfa » Genel » Sarıyer’de silahlı çatışma!

Sarıyer Merkez’de az önce iki grup arasında silahlı çatışma yaşandı. Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nin hemen yanıbaşında, Özel Sarıyer Kliniği’nin bulunduğu cadde üzerinde gerçekleşen çatışmada yaralılar var!.

Kurşunlar caddeden geçenlere de isabet etti!

Çatışmadan caddeden geçen vatandaşlar etkilendi. İlk duyumlara göre saldırgan teslim oldu. Diğer gruptan bir kişi yoğun bakıma alındı. Ayrıca yoldan geçen bir bayanın yaklaşık 1 yaşındaki bebeği ağır yaralandı. Yaralı bebek Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nden Maslak Acıbadem Hastanesi’ne sevk edildi. Ayrıca 50 yaşlarında bir bayan göğsünün solundan yaralandı ve ambulansla başka bir hastaneye sevk edildi. Şu an Sarıyer İsmail Akgün Devlet Hastanesi’nde olayla ilgili yaralı kalmadı. Gözyaşları ve telaşla birlikte tüm hastalar büyük hastanelere ve yoğun bakım servislerine sevk edildi.

Çatışmanın kıvılcımları kavga ile atıldı!

İddialara göre iki grup geçtiğimiz haftalarda kavgaya karıştı. Dayak yediği söylenen grup diğer grubu Sarıyer Merkez’de yakalayınca silahlı çatışma başlattı ve olaylar malesef ki masum canlara kadar sıçradı. Olay yerinde söylenenler böyle idi.

Bu cani ve iğrenç olayın tekrar yaşanmamasını diler, yaralılara Yüce Allah’tan şifa dileriz..

sariyer-de-silahli-catisma (2)

sariyer-de-silahli-catisma (1)

26 Haziran 2015 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

İlgili Terimler :