- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Seyru Sefa

Adres : Rumeli Feneri Köyü Sümbül Sok. No:2/A Sarıyer/İstanbul

Telefon : (0212) 218 41 41

E-Posta : info@seyrusefa.com

Sarıyer’den çıktıktan sonra, sizleri, dostumuz çam ağaçları kucaklayarak beraberindeki tertemiz orman havası ve çam kokuları ile karşılayacağız. Yol boyunca İstanbul Boğazı’nın essiz manzarası eşliğinde, bazen süzüle süzüle, bazende hırçın dalgalarla akan boğaz suları, sizi de alıp Karadeniz’le kucaklaştıkları noktada bizlerle buluşturacak. Keyfi tescilli bu yolculuktan sonra sizler, karşınızda Riva sahilleri, Anadolu Feneri ve boğazın Karadeniz’e açılan kapısından uçsuz bucaksız enginlere açılan gemileri, barınağındaki balıkçıların hummalı çalışmalarını, Karadeniz’in hırçın dalgalarının sahille buluşmasını ve etrafınızda dolanan tavşanları, ördekleri, çeşit çeşit tavukların seyrine dalarken sefanız için bizler misafirlerimizi ağırlamaya başlıyoruz. 

Sıcak yaz günlerinde doğayla iç içe olan bahçemizde Karadeniz’den esen rüzgarla serinlerken, soğuk kis günlerinde soba başında huzurlu, keyifli zaman geçirirken temiz ve güler yüzlü personelimiz; sabah kahvaltınızı veya günlük balıklarımızı sizin için özenle hazırlamaya başlıyor.Dilerseniz piknik alanimizda mangal keyfi sürebilirsiniz. Yemekten sonra dilerseniz kisin soba üzerinde pişen kestane ile çayınızı veya kahvenizi yudumlarken Seyru Sefa’nın keyfini sürmeye sizleri de bekliyoruz.

Aileniz ve dostlarınız ile özel günlerinizde özel menüler sunan, taze ve leziz deniz tatlarını bulabileceğiniz balıkçı köyünde unutamayacağınız anılarla ayrılacaksınız.

Siz değerli misafirlerimize alkolsüz hizmet sunduğumuz mekanımızda görüşmek üzere…

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz