- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Üye Olup Firmanızı Ekleyebilirsiniz

ÜYE OL GİRİŞ YAP

Shell Çayırbaşı

Adres : Büyükdere Mah. Çayırbaşı Cad. No:1 Sarıyer/İstanbul

Telefon : (0212) 242 38 71

E-Posta : -

Royal Dutch Shell, Shell ve Royal Dutch şirketlerinin birleşmesiyle ortaya çıkan, Hollanda menşeli dünyanın en büyük petrokimya şirketlerindendir.

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz

Raks Teknoloji
16 Mayıs 2017 - 19:43

Merhaba ,
Şahsım ve firmam olarak 30 senelidir Shell’in sadık müşterisiyiz.
16.Mayıs 18.45 civarı Sarıyer , Çayırbaşı Shell istasyonunda ödeme noktasının en önündeki sırada benzin almak için durdum .
Bilhassa Mecidiyeköy olmak üzere trafiğin sıkışık olduğu yerlerde daha fazla araca hizmet edebilmek sebebiyle öndeki aracın deposuna yetişecek yerde durdurulmasına alışık olduğum için otomobilimin deposu pomaaya gelecek gibi park etmeye çalıştım.
Shell kartımı alıp otomobilden çıktığımda iki elemanın bana bakıp güldüğünü ve iki metre kadar fazla gittiğim için nereye park ettiniz dediğini gördüm !
Üzüldüm , kızdım ve sizin burada göreviniz ne Trafik yok başka müşteri yok , bana gülmek yerine işaret etme mesuliyetiniz yok mu diyerek hiddetlendim !
Shell kartımı verip depoyu doldurmaları otomobili geri almaya bindiğimde iki gençten birisi ; ‘el hareketi yapma hakkınız yok size benzin vermeyeceğiz diye kartı arabamın içine attı…!
Motivasyon veremediğiniz bu geçlerle daha fazla muhatap olmamak için kart ayaklarımın altında olarak arabayı çalıştırıp istasyonunuzdan ayrıldım !
Kamera kayıtlarınızdan göreceğiniz , konuşmaları duyacağınız bu konu hakkında yorum ve geri dönüşünüzü bekliyorum .
adresim a.onel@raksgroup.com dur .