- Hoşgeldiniz

Sarıyer Yaşam Portalı | Firma Rehberi, Posta Kodu, Elektrik Arıza, Su Kesintisi

Sitemizde Toplam 718 Firma, 151 Haber, 2 Ürün ve 6 İlan Bulunuyor.

Yeniköy ve Ferahevler Mahallerinde Su Kesintisi!

Ana Sayfa » Haberler » Yeniköy ve Ferahevler Mahallerinde Su Kesintisi!

sariyer-ferahevler-yenikoy-su-kesintisi

Yeniköy ve Ferahevler Mahallelerinde kesilen sular ne zaman gelecek?

İlçemiz mahallelerinden Yeniköy Mahallesi ve Ferahevler Mahallesi’nde sular bugün öğlen saatlerinde kesildi. Evlere ve iş yerlerinde susuz kalanlar “sular ne zaman gelecek?” sorusunu sormaya başladı.

İski’den alınan bilgiye göre mahallelerimizde kesintinin nedeni “300 MM ÇAPLI ŞEBEKE HATTI ARIZASI”dır. Şebeke arızasının 17:00 sularında giderilerek mahalle sakinlerinin ve iş yerlerinin bu saat civarında sularına kavuşması öngörülmektedir.

Sarıyer su kesintisi bilgilerini sitemizde güncel olarak bulabilirsiniz.

Ayrıca belirtmek isteriz ki genel anlamda İski ve Bedaş su kesintisi ve elektrik arızası gibi durumlarda, kesinti ve arızanın giderilmesi için öngördüğü zaman genelde en uzun yani en son yapılabilecek zaman oluyor. Özetleyecek olursak aslında kesintiler ve arızalar öngörü olarak bizlere sunulan zamandan daha önce giderilmektedir. Halk böylece suyuna ve elektriğine kavuşmaktadır.

 

Gelen aramalar: yeniköyde sular ne zaman gelecek, sarıyer su kesintisi, sarıyerde sular ne zaman gelecek, iski arıza, sarıyer iski, tarabya, ferahevler mahalleside su kesintisi saat kaçta giderilecek, iski arıza sorgulama, iski su kesintisi, sarıyer su arıza, iski sarıyer tel no, bağlar mevkii iski, bağlar mevkiinde sular saat kaçta gelecek, sokak, sokağı, caddesi, cadde, telefon, iletişim, 28 ocak perşembe, 2016, bugün, dün, yarın, şimdi, şu an sular, su kesintisi ne zaman giderilecek, boru mu patlamış, ne olmuş, neden kesilmiş, su arızası neden olmuş, sarıyer sitesi, sarıyer haber, sarıyer son dakika, yeniköy haber

28 Ocak 2016 tarihinde eklenmiş ve kez okunmuş.

YORUMLAR

İsminiz

 

E-Posta Adresiniz

Yorumunuz